تماس :    02188903539-09121321268

   

وکالت | وکیل در تهران | کرج

وکیل به شخصی گفته می شود که طی عقد یک قرار داد از طرف شخص دیگری مأمور به انجام کاری می شود. طرفین این قرارداد وکیل و موکل نامیده می شوند. مشکلات حقوقی برای هر کس ممکن است پیش بیاید. بطوریکه باعث آشفتگی و سردرگمی شما می شود. طی مشاوره با یک وکیل در کرج و وکیل در تهران می توانید بیشتر از قوانین آگاهی یافته و روند کار  خود را به وکیل بسپارید. روشنی معز ، موسسه حقوقی وکیل در کرج و وکیل در تهران با معرفی بهترین های وکالت در کرج و وکالت در تهران، می تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

وکالت در کرج

طبق اصل قانون اساسی،

«در همه دادگاه‌ها، طرفین دعوا حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند. و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند . باید برای آن‌ها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد.»

با توجه به اتفاقات امروزه ، داشتن یک وکیل مجرب و کارآزموده امری نسبتا ضروریست. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای مسائل حقوقی خود نیازمند وکیل هستید ، می توانید از خدمات وکالت در کرج و وکالت در تهران موسسه حقوقی روشنی معز استفاده نمایید.

وکالت در تهران

قطعا مهم ترین مسئله برای یک موکل موفقیت در پرونده حقوقی اش می باشد.وکالت در تهران قطعا یکی از مهم ترین شغل هاست.تحقق این موضوع بسیار مهم را با بهترین وکیل در تهران تجربه کنید.موسسه حقوقی روشنی معز به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی،وکالت در تهران را برای شما آسان می کند.

وکیل در کرج

وکیل در کرج

امروزه ثابت شده است که پیگیری پرونده های حقوقی نیازمند علم خاصی است و باید توجه داشت نتیجه بخش بودن پرونده ها،محدود به زمان خاصی است .این موسسه  با معرفی خبره ترین وکیل در کرج در تمام زمینه های حقوقی مشاورانی با تجربه و موفق را به شما معرفی می نماید.

وکیل در تهران

وکیل درتهران

زندگی در کلان شهر بزرگی مثل تهران دغدغه زیادی را برای شما به وجود می آورد و ممکن است شما برای پیگیری امور حقوقی خود به وکیل در تهران نیاز پیدا کنید . وکیل در تهران این امکان را برای شما به وجود می آورد تا بدون نیاز به حضور در دادگاهها یا صرف زمان طولانی حقوق قانونی خود را بدست آورید.

خدمات وکالت در کرج | تهران

امروزه وکالت در کرج و وکالت در تهران از مشاغل مهمی محسوب می شوند.موسسه حقوقی وکالت در کرج | تهران روشنی معز با پرونده های موفق در وکالت مفتخر است که وکالت در زمینه های وکیل خانواده ، حقوقی ، مهاجرت ، ملکی ، چک و … را انجام دهد.

با توجه به اينكه اقامه دعوي حقوقي در تمام زمینه ها نسبت به هر موضوعي معمولاً يكبار قابليت طرح را دارد مگر موضوعات و يا مواردي كه از اين قاعده مستثني هستند لذا كسب اطلاعات لازم از طريق مشاوره حقوقي مي تواند در حل مشكلات بوجود آمده مفيد باشد . ما دراینجا با معرفی تیمی حرفه ای و با تجربه  و مشاورانی کارآمد، در موسسه حقوقی روشنی معز ، به شما اطمینان خاطر می دهیم که در  سخت ترین پرونده های وکالت در کرج و وکالت در تهران موفقیت نهایی از آن شما خواهد بود.

وکالت در تهران
وکیل کیفری
وکالت در کرج
وکیل خانواده

امور کیفری و جزایی

وکیل کیفری کسی است که در کلیه دعوای کیفری از جمله : خیانت در امانت، کلاهبرداری،سرقت، قتل، دیه، ضرب و جرح، نزاع، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین، تجاوز به عنف، تهدید، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، مواد مخدرمی تواند طرح شکایت نماید. موسسه حقوقی روشنی معز با داشتن سالها سابقه پیشنهاد بهترین ها را در حوزه وکالت در کرج و وکالت در تهران به شما می دهد.

امور حقوقی خانواده

قوانینی از جمله طلاق توافقی، رجوع از طلاق، حصانت طفل پس از طلاق، قوانین مربوط به حق و حقوق زن از جمله نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت ، مهریه و استرداد ، جهیزیه ، قوانین مرتبط با اصول تمکین و نشوز ، شرایط امکان ازدواج دوم و … همگی از جمله مسائل حقوقی خانواده هستند. با سپردن امور حقوقی خود به بهترین وکیل در کرج و بهترین وکیل در تهران موفقیت را تجربه کنید.

امور انحصار وراثت

بی شک یکی از مهم ترین موضوعات در مبحث وکالت رسیدگی به امور انحصار وراثت است. انحصار وراثت در حقوق به معنای معلوم نمودن تعداد وراث متوفی توسط مراجع ذی صلاح است. طعم موفقیت را با وکالت در کرج و وکالت در تهران تجربه کنید.

امور ملکی

اغلب افراد وقتی دچارمشکلات ملکی می شوند، تمایل دارند به وکیلی مراجعه کنند تا در دعاوی ملکی به یاری آنها بیاید و تجربه کافی در این زمیه را داشته باشد.شما میتوانید تمامی امور ملکی خود را بدون هیچگونه استرسی به وکیل در تهران و وکیل در کرج بسپارید.

امور تجارت

حقوق تجارت در واقع مجموعه قوانین خاص حاکم بر روابط بازرگان و اعمال تجاری است و در صورت عدم رفع مشکلات بوسیله قانون تجارت باید به حقوق مدنی مراجعه شود. با مراجعه به موسسه حقوقی روشنی معز خیالتان از امور تجاری خود راحت باشد.

امور مهاجرت

امروزه درسراسر جهان، مقررات ملی چنان گسترده شده است که افراد غير متخصص به تنهايي توانايي مهاجرت از کشور مبدأ به کشور مقصد را ندارند و لذا بهتر است به وکيل در کرج و وکیل در تهران براي مهاجرت اقتصادي، تحصيلي و … رجوع کنند.

0 پاسخ به "وکالت | وکیل در تهران | کرج"

  ارسال یک پیغام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  درباره ما

  دفتر حقوقی معز (خدمات وکیل در تهران) با استفاده از روش وکالت در موسسات حقوقی کشور انگلستان،در زمینه های مشاوره حقوقی ،دفاع و طرح دعوی واخذ وکالت،پس از مراجعه افراد جهت حل مشکل حقوقی خود،ابتدا با تشکیل جلسه مشاوره توسط کارشناسان حقوقی، نسبت به بررسی موضوع با حضور مراجعه کننده اقدام می نماید. در صورت هر گونه سوال می توانید به صورت آنلاین با کاشناسان ما در تماس باشید.

  HefzTaem.ir

  Call Now

  X
  موسسه حقوقی روشنی معز
  در حال بروز رسانی سایت هستیم
  0912-1321268
  0936-1231268